Cennik pakietów Planer24.pl

Porozmawiajmy o cenie i możliwości wdrożenia.

Planer24.pl to produkt zbudowany modułowo. Oznacza to, że łatwo jest dobrać opcję w pełni odpowiadającą potrzebom firmy. Oznacza to również, że w każdej chwili można tą opcję zmienić, jeżeli firma urośnie a jej potrzeby się zwiększą.

Oczywiście ilość stanowisk czy usług na nich wykonywanych jest w pełni konfigurowalna, więc jeżeli chcesz abyśmy stworzyli pakiet wyłącznie dla Ciebie, to oczywiście jest to możliwe. W cenie!

Nie ma więc żadnego ryzyka! Żadnych kruczków, żadnych ukrytych paragrafów!

My jesteśmy pewni, że Planer24.pl zarobi na siebie doskonale!

Znajdź opcję dla swojej firmy lub zadzwoń, a my chętnie Ci doradzimy.

 

pricing_img
[ozy_price_table caption="Enter your caption here" price_table_id="52" el_position="first last"]
 
gng-01

Planer24.pl to lepsze planowanie zasobów firmy i efektywniejsze spełnianie potrzeb Klientów. Tylko równoczesny rozwój w obydwu tych obszarach może być skuteczną drogą do podnoszenie rentowności i pozyskiwania nowych Klientów. Planer24.pl to sprawdzone i tanie narzędzie odróżnienia się od konkurencji i zdobycia przewagi.

fanfan201

Nowi Klienci – czekamy na nich całą dobę.

Planer24.pl to serwis internetowy – przyjmuje odwiedziny przez całą dobę i nie oczekuje za to dodatkowego wynagrodzenia. Każdy, kto odwiedzi naszą stronę nie musi już więcej martwić się o godziny otwarcia czy zajęty sygnał telefonu. 24 godziny na dobę przyjmuje zgłoszenia, pozwala Klientom rejestrować się i skutecznie pozyskuje dla nas nowych klientów – nawet poza oficjalnymi godzinami otwarcia!

fanfan202

Planer24.pl – zawsze, z każdego medium.

Nasi klienci nie muszą pamiętać, jak się z nami kontaktować. O każdej porze i z każdego medium mogą sprawdzić naszą ofertę i umówić się na taki termin, jaki będzie im i nam odpowiadał. Koniec z zapomnianymi spotkaniami, koniec ze spóźnionymi terminami - Planer24.pl wysyła przypomnienia mailowe i SMS’owe o zaplanowanych spotkaniach i wizytach.

Back to Top