Aktualności

Statim Integrator jako Dell EMC Platinum Partner

 

Statim Integrator po raz kolejny otrzymał status Platynowego Partnera Dell EMC. Aby dołączyć do tego grona firma musi zrealizować szereg specjalistycznych szkoleń oraz spełnić wymogi w zakresie przychodów w ramach każdej grupy portfolio producenta.

 

Statim Integrator nieprzerwanie od lat realizuje założenia programu dla partnerów Dell EMC, uzyskując coraz lepsze efekty. Firma otrzymała właśnie potwierdzenie spełnienia kryteriów partnerskich na rok 2019 na poziomie Platinum – trzeci rok z rzędu. Otrzymany tytuł wiąże się z osiągnięciem specjalistycznych kompetencji w zakresie produktów i rozwiązań:

 • ·         Stacje klienckie
 • ·         Serwery
 • ·         Networking
 • ·         Software Defined Infrastructure (SDI)
 • ·         Stacje robocze
 • ·         Bezpieczeństwo Danych Klienta
 • ·         Cloud Client-Computing

Firma posiada również specjalistyczne kompetencyjne w ramach świadczenia usług Pro Deploy Partner – Networking

Dell EMC jest dostawcą numer 1 na świecie – w zakresie wartości i wolumenów dostaw w obszarze serwerów, stacji klienckich, laptopów. Z firmą Dell EMC współpracujemy od 10 lat. Jeszcze przed połączeniem Dell z EMC udało nam się osiągnąć najwyższy status partnerski – Premier Partner. Dell EMC to synonim wiarygodności i wysokiego poziomu technologicznego, co przekłada się także na nasze działania – mówi Piotr Wypijewski, prezes Statim Integrator.

Program partnerski Dell EMC niesie za sobą szereg korzyści zarówno dla Partnera jak i jego kontrahentów. Nabycie poszczególnych specjalizacji stanowi dowód na doskonałą znajomość produktów, potwierdzoną licznymi szkoleniami oraz wynikami sprzedaży.

Wszystkich partnerów DELL EMC można znaleźć w poniższym linku:

https://dell.secure.force.com/partner/spf__partnersearch?c=pl&l=en_US

DT_PlatinumPartner_4C

Certyfikat DELL/EMC Partner Platinum

delleTechnologies-platinum-partner_certyfikat

Statim Integrator z Gazelą Biznesu 2018

 

W naszych rękach jest już oficjalnie tytuł Gazeli Biznesu. 11 marca podczas uroczystej Gali zorganizowanej przez Puls Biznesu w imieniu naszej firmy dyplom odebrał Andrzej Sikorski, Business New Technology Director. Statim Integrator zajął 3. miejsce w rankingu mazowieckim i 15. W rankingu ogólnopolskim na 4499 nagrodzonych firm.

To było już 19. uroczyste wręczenie tytułów Gazeli Biznesu najprężniej rozwijającym się polskim przedsiębiorstwom. Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o nagrodzone firmy, ponieważ lista obejmuje ich aż 4499. Konkurs organizowany przez „Puls Biznesu” docenia i wyróżnia te przedsiębiorstwa, w których od lat utrzymuje się dobra koniunktura. Jak podkreślają organizatorzy konkursu, polskie małe i średnie firmy utrzymują coraz większą stabilizację, a ich rozwój jest „wynikiem nowoczesnego zarządzania i długofalowego planowania”.

 

To dla nas ogromny zaszczyt i powód do dumy. Mamy nadzieję, że to wyróżnienie docenią także nasi klienci i partnerzy. Jesteśmy prężnie działającą firmą, dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze projekty i realizacje były na jak najwyższym poziomie. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów. To wyróżnienie dopinguje nas jeszcze mocniej do ciężkiej pracy. I taki przyświeca nam plan na najbliższe miesiące i lata – mówi Piotr Wypijewski, prezes Statim Integrator.

 

Gazela Biznesu 2018 jest firmą, która:

 • ·         Rozpoczęła działalność przed 2015 roku i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś;
 • ·         W roku bazowym 2015 osiągnęła przychody ze sprzedaży w przedziale 3-200 mln zł;
 • ·         W latach 2015-2017 z roku na rok notowała wzrost przychodów ze sprzedaży;
 • ·         W latach 2015-2017 ani razu nie odnotowała straty;
 • ·         Umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat, składając sprawozdania finansowe do sądów, przekazując dane do Coface albo udostępniając je poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Wyżej wymienione kryteria potwierdzają bardzo dobrą sytuację finansową firmy. Ponadto organizatorzy konkursu podkreślają, że wśród małych i średnich przedsiębiorstw zauważalna jest aktualnie tendencja, iż ich rozwój nie jest efektem lukratywnych, jednorazowych kontraktów, a przede wszystkim wynikiem nowoczesnego zarządzania i długofalowego planowania.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma STATIM INTEGRATOR otrzymała tytuł „Gazeli Biznesu” 2018 roku. Zajęliśmy 3. miejsce w rankingu mazowieckim oraz 15. miejsce w rankingu ogólnopolskim. To już 19. edycja „Gazeli Biznesu”, która skupia najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy, doceniając ich przedsiębiorczość i efektywność.

 

W tym roku konkurs różni się od poprzednich edycji, ponieważ lista firm obejmuje aż 4499 przedsiębiorstw, co dodatkowo budzi naszą radość, iż w tak licznym gronie znaleźliśmy się na 15. pozycji w kraju. Konkurs organizowany przez „Puls Biznesu” docenia i wyróżnia te firmy, w których od lat utrzymuje się dobra koniunktura. Jak podkreślają organizatorzy konkursu, polskie małe i średnie firmy utrzymują coraz większą stabilizację, a ich rozwój jest „wynikiem nowoczesnego zarządzania i długofalowego planowania”.

Gazele_2018_RGB

xLEDpro firmy Statim
– debiut na Międzynarodowych targach RetailShow 2018

 W dniach 14-15 listopada nasz firma wzięła udział w Międzynarodowych targach RetailShow 2018. Mieliśmy okazję pokazać nasz najnowszy produkt – wielkoformatowe ekrany xLEDpro. Firma Statim Integrator wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku rozszerza swoje portfolio, a ponadto doradza klientom, jak należy wykorzystać najnowsze technologie i osiągnąć dzięki nim biznesowe korzyści.

 Od początku istnienia Statim Integrator firma stale się rozwija i podąża za rozwojem technologicznym. Ponadto, poza wdrażaniem i projektowaniem nowych produktów i usług, ważne są także dla nas profesjonalna obsługa klienta oraz posprzedażowa opieka serwisowa oferowanych przez nad produktów. Te wszystkie działania sprawiają, że jesteśmy wiodącym integratorem na europejskim rynku. 

Dwudniowe targi RetailShow 2018 były okazją do przedstawieniu naszego najnowszego produktu, który na rynek wejdzie w 2019 r.  

xLEDpro – wielkoformatowe ekrany LED firmy Statim Integrator charakteryzują się  

 • ·         ultra cienką konstrukcją – tylko 5 cm grubości
 • ·         kompaktowymi wymiarami – z łatwością można uzyskać proporcje 16:9
 • ·         modułową budową – jedyną granicą jest wyobraźnia klienta
 • ·         zdumiewającą jasnością i kontrastem – zapewniamy najlepszą widoczność 
 • ·         perfekcyjnym i krystalicznym obrazem – dla najbardziej wymagających klientów
 • ·         komponentami o najwyższej sprawności energetycznej – oszczędność każdego dnia
 • ·         5-letnią gwarancją – w trosce o komfort i zadowoleniem klientów
 • ·         szerokim horyzontem – kąt widzenia 160 stopni.

 Są to najnowsze diody LED na europejskim rynku.

 Warto zaznaczyć, że w ciągu 3 lat Statim Integrator zainstalował na terenie Europy ponad 400 ekranów LED o łącznej powierzchni przekraczającej 2000 m2. Zrealizował projekty m.in. dla: MASPEX, ITI Neovision S.A, TUiR Warta S.A., Tubądzin oraz LPP S.A. – właściciel marek Reserved, CroppTown, House, Mohito i Sinsey. Realizacje znajdują się w największych centrach handlowych w Polsce, Niemczech, Rumunii, Czechach, Chorwacji, Estonii, Anglii, Serbii i na Węgrzech. 

 Oprócz działu Audiowizualnego oraz Digital Signage, Statim Integrator od początku działalności wdraża również najnowsze technologie informatyczne. Jako DELL EMC Platinium Partner oferuje platformy serwerowe, systemy blade, klastry obliczeniowe, systemy pamięci masowej, infrastrukturę sieciową i serwerową, systemy przechowywania danych, wizualizację systemów operacyjnych i aplikacji. Z każdym klientem współpracuje na każdym etapie projektu, co pozwala na stworzenie indywidualnych, szytych na miarę realizacji.

 Potwierdzeniem profesjonalizmu firmy są certyfikaty i autoryzacje globalnych dostawców sprzętu i oprogramowania. Statim Integrator od lat współpracuje z: Xerox, Lenovo, HP, Jabra, Dell, Samsung, Kingston Technology, Brother, Kramer, NEC, Smart,  Microsoft Partner, Vogel’s, Intel, NewStar, Crestron,  Eaton, Veeam, Sonicwall, Vmware.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą produktów firmy Logitech do współpracy wideo.

logitech

Informujemy, iż firma STATIM INTEGRATOR została wyróżniona statusem i certyfikatem

ZŁOTY PŁATNIK 2015

Tytuł ten przyznawany jest w programie Analiz Należności Euler Hermes najbardziej wiarygodnym i sprawdzonym partnerom biznesowym

logo złoty płatnik

W dniach 15.03-18.03.2016 w Nadarzynie odbyły się największe targi przewoźników w Polsce.

Firma STATIM Integrator była głównym partnerem biznesowym PKS Polonus, zaopatrująca największego w Polsce przewoźnika w nowoczesny system zarządzania treścią.

N33A1051a

Z wielką dumą pragniemy poinformować, iż firma STATIM Integrator jest jednym z fundatorów pierwszego w Polsce Domu Ronalda McDonalda.

Dom Ronalda McDonalda to jeden z najważniejszych programów Fundacji, w którym na całym świecie cel jest ten sam: stworzyć rodzicom przebywających w szpitalu dzieci domowe warunki pobytu i dać im niezbędne do walki z chorobą poczucie bezpieczeństwa i siły.

Więcej o programie na stronie Fundacji

Podziękowanie w restauracjach McD_092015
szkicwęższy_nowytekst_nowelogo
STATIM Piotr Wypijewski
22.05a
22.05b

Z przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, iż zostaliśmy partnerem firmy Brother

Firma Brother wprowadza technologię B-guard do zarzadzania flotą drukarek a także minimalizacją kosztów wydruku w firmie.

Więcej informacji na temat firmy Brother mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej B-Guard

brother1

Modernizacja salonu firmy Park House

Po więcej informacji zapraszamy do działu Realizacje

37oka

Z przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, iż 12 marca 2014 zostaliśmy strategicznym partnerem firmy Aduma S.A.

Mamy nadzieję, że współpraca ta pozwoli obu firmom osiągnąć jeszcze lepsze możliwości dostarczania kompletnych rozwiązań dla klientów końcowych

Firma Aduma S.A zajmuje się przygotowaniem innowacyjnych systemów rozwiązań reagujących na ruch, kinetycznych, dotykowych mobilnych i Augmented Relity.

Aduma
Back to Top