Aktualności

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma STATIM INTEGRATOR otrzymała tytuł „Gazeli Biznesu” 2018 roku. Zajęliśmy 3. miejsce w rankingu mazowieckim oraz 15. miejsce w rankingu ogólnopolskim. To już 19. edycja „Gazeli Biznesu”, która skupia najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy, doceniając ich przedsiębiorczość i efektywność.

 

W tym roku konkurs różni się od poprzednich edycji, ponieważ lista firm obejmuje aż 4499 przedsiębiorstw, co dodatkowo budzi naszą radość, iż w tak licznym gronie znaleźliśmy się na 15. pozycji w kraju. Konkurs organizowany przez „Puls Biznesu” docenia i wyróżnia te firmy, w których od lat utrzymuje się dobra koniunktura. Jak podkreślają organizatorzy konkursu, polskie małe i średnie firmy utrzymują coraz większą stabilizację, a ich rozwój jest „wynikiem nowoczesnego zarządzania i długofalowego planowania”.

Gazele_2018_RGB

xLEDpro firmy Statim
– debiut na Międzynarodowych targach RetailShow 2018

 W dniach 14-15 listopada nasz firma wzięła udział w Międzynarodowych targach RetailShow 2018. Mieliśmy okazję pokazać nasz najnowszy produkt – wielkoformatowe ekrany xLEDpro. Firma Statim Integrator wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku rozszerza swoje portfolio, a ponadto doradza klientom, jak należy wykorzystać najnowsze technologie i osiągnąć dzięki nim biznesowe korzyści.

 Od początku istnienia Statim Integrator firma stale się rozwija i podąża za rozwojem technologicznym. Ponadto, poza wdrażaniem i projektowaniem nowych produktów i usług, ważne są także dla nas profesjonalna obsługa klienta oraz posprzedażowa opieka serwisowa oferowanych przez nad produktów. Te wszystkie działania sprawiają, że jesteśmy wiodącym integratorem na europejskim rynku. 

Dwudniowe targi RetailShow 2018 były okazją do przedstawieniu naszego najnowszego produktu, który na rynek wejdzie w 2019 r.  

xLEDpro – wielkoformatowe ekrany LED firmy Statim Integrator charakteryzują się  

  • ·         ultra cienką konstrukcją – tylko 5 cm grubości
  • ·         kompaktowymi wymiarami – z łatwością można uzyskać proporcje 16:9
  • ·         modułową budową – jedyną granicą jest wyobraźnia klienta
  • ·         zdumiewającą jasnością i kontrastem – zapewniamy najlepszą widoczność 
  • ·         perfekcyjnym i krystalicznym obrazem – dla najbardziej wymagających klientów
  • ·         komponentami o najwyższej sprawności energetycznej – oszczędność każdego dnia
  • ·         5-letnią gwarancją – w trosce o komfort i zadowoleniem klientów
  • ·         szerokim horyzontem – kąt widzenia 160 stopni.

 Są to najnowsze diody LED na europejskim rynku.

 Warto zaznaczyć, że w ciągu 3 lat Statim Integrator zainstalował na terenie Europy ponad 400 ekranów LED o łącznej powierzchni przekraczającej 2000 m2. Zrealizował projekty m.in. dla: MASPEX, ITI Neovision S.A, TUiR Warta S.A., Tubądzin oraz LPP S.A. – właściciel marek Reserved, CroppTown, House, Mohito i Sinsey. Realizacje znajdują się w największych centrach handlowych w Polsce, Niemczech, Rumunii, Czechach, Chorwacji, Estonii, Anglii, Serbii i na Węgrzech. 

 Oprócz działu Audiowizualnego oraz Digital Signage, Statim Integrator od początku działalności wdraża również najnowsze technologie informatyczne. Jako DELL EMC Platinium Partner oferuje platformy serwerowe, systemy blade, klastry obliczeniowe, systemy pamięci masowej, infrastrukturę sieciową i serwerową, systemy przechowywania danych, wizualizację systemów operacyjnych i aplikacji. Z każdym klientem współpracuje na każdym etapie projektu, co pozwala na stworzenie indywidualnych, szytych na miarę realizacji.

 Potwierdzeniem profesjonalizmu firmy są certyfikaty i autoryzacje globalnych dostawców sprzętu i oprogramowania. Statim Integrator od lat współpracuje z: Xerox, Lenovo, HP, Jabra, Dell, Samsung, Kingston Technology, Brother, Kramer, NEC, Smart,  Microsoft Partner, Vogel’s, Intel, NewStar, Crestron,  Eaton, Veeam, Sonicwall, Vmware.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą produktów firmy Logitech do współpracy wideo.

logitech

Informujemy, iż firma STATIM INTEGRATOR została wyróżniona statusem i certyfikatem

ZŁOTY PŁATNIK 2015

Tytuł ten przyznawany jest w programie Analiz Należności Euler Hermes najbardziej wiarygodnym i sprawdzonym partnerom biznesowym

logo złoty płatnik

W dniach 15.03-18.03.2016 w Nadarzynie odbyły się największe targi przewoźników w Polsce.

Firma STATIM Integrator była głównym partnerem biznesowym PKS Polonus, zaopatrująca największego w Polsce przewoźnika w nowoczesny system zarządzania treścią.

N33A1051a

Z wielką dumą pragniemy poinformować, iż firma STATIM Integrator jest jednym z fundatorów pierwszego w Polsce Domu Ronalda McDonalda.

Dom Ronalda McDonalda to jeden z najważniejszych programów Fundacji, w którym na całym świecie cel jest ten sam: stworzyć rodzicom przebywających w szpitalu dzieci domowe warunki pobytu i dać im niezbędne do walki z chorobą poczucie bezpieczeństwa i siły.

Więcej o programie na stronie Fundacji

Podziękowanie w restauracjach McD_092015
szkicwęższy_nowytekst_nowelogo
STATIM Piotr Wypijewski
22.05a
22.05b

Z przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, iż zostaliśmy partnerem firmy Brother

Firma Brother wprowadza technologię B-guard do zarzadzania flotą drukarek a także minimalizacją kosztów wydruku w firmie.

Więcej informacji na temat firmy Brother mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej B-Guard

brother1

Modernizacja salonu firmy Park House

Po więcej informacji zapraszamy do działu Realizacje

37oka

Z przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, iż 12 marca 2014 zostaliśmy strategicznym partnerem firmy Aduma S.A.

Mamy nadzieję, że współpraca ta pozwoli obu firmom osiągnąć jeszcze lepsze możliwości dostarczania kompletnych rozwiązań dla klientów końcowych

Firma Aduma S.A zajmuje się przygotowaniem innowacyjnych systemów rozwiązań reagujących na ruch, kinetycznych, dotykowych mobilnych i Augmented Relity.

Aduma
Back to Top