wrzesień27

Bez wątpienia Dell Technologies#Forum idzie z duchem czasu tak, jak rozwiązania i portfolio tego producenta. Tegoroczne, największe wydarzenie w branży #IT można podsumować jednym słowem „epickie”.

Na scenie głównej królował Dariusz Piotrowski, którego energia i entuzjazm z jakimi prezentował udzielały się z pewnością wszystkim słuchaczom. Jego wystąpienie, które dzięki połączeniu żywiołów natury z przemianą technologiczną sprawiało wrażenie, że goście znajdują się w centrum toczącej się ewolucji. Obraz, dźwięk, światło i efekty specjalne podnosiły doniosłość tego branżowego wydarzenia.

Rozwiązania chmurowe czy innowacyjne produkty to tematy, które są zawsze obecne w tym gronie, ale jak podkreślił Dariusz Piotrowski to idea #ZeroTrust jest największym wyzwaniem. A w związku z tym, że cyberbezpieczeństwo jest jednym z głównych tematów naszej branży #IT idea Zero Trust wrosła już na stałe w DNA przedsiębiorstwa.

Dell Technologies Forum to nie tylko wystąpienia i prezentacje Partnerów. Dla firm takich jak nasza, to przede wszystkim przestrzeń, gdzie spotykają się Partnerzy biznesowi, Przyjaciele czy Klienci. Dlatego nie mogło dzisiaj nas tam zabraknąć.

Chcemy się również podzielić z Wami miłą wiadomością, że STATIM Integrator został nominowany w jednej z kategorii przyznawanych podczas gali 2023 Partner Awards – #ExcellenceinMarketing. Serdecznie gratulujemy One System, bo to w ich ręce trafiła statuetka.

Obiecujemy, że kolejny rok będzie dla nas wyzwaniem i równocześnie motywacją do działania, by stanąć na podium! Dziękujemy Dell TechnologiesDariusz Okrasa i Marcin Morawski za to wyróżnienie.