listopad23

Coraz szersze grono Partnerów, z którymi współpracujemy to dla nas ogromny powód do radości. Przede wszystkim dlatego, że dzięki doświadczeniu tych firm możemy zaproponować naszym Klientom jeszcze lepsze i ciekawsze rozwiązania. Tym razem jest nam niezmiernie miło przedstawić firmę ESS-Audio, która od prawie 30 lat jest liderem w branży.

ESS-Audio jest wyłącznym przedstawicielem grupy Harman Professional w Polsce – największego producenta zintegrowanych rozwiązań audio-wideo na świecie. Z wiodącymi od dziesięcioleci markami takimi jak: AKG, AMX, JBL Professional, Crown, dbx, Soundcraft, BSS Audio, Harman Professional zapewnia nie tylko pojedynczy produkt, ale też kompleksowe rozwiązanie audio-video szyte na miarę każdego projektu.

Naszym zdaniem najlepszą rekomendacją są zrealizowane projekty w których ESS-Audio brało udział, to między innymi: Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, Europejskim Centrum Solidarności czy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Nie zapominajmy również o takich obiektach jak Hotel NOBU w Warszawie, który szczyci się najbardziej rozbudowaną instalacją nagłośnieniową w tego typu obiektach. To tylko część możliwości jakie niesie za sobą współpraca z firmą ESS-Audio, a ofertowane rozwiązania możemy znaleźć m.in. w salach koncertowych, teatrach, kinach czy hotelach i restauracjach, to również wyposażenie sal konferencyjnych, biur i obiektów sportowych.

„Zawsze powtarzam, że biznes robi się z ludźmi, że współpraca biznesowa opiera się na relacjach. Z firmą ESS-Audio wielokrotnie spotykaliśmy się przy różnorodnych projektach. To specjaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem z ogromnym zapleczem profesjonalnego sprzętu i rozwiązań dla instalacji audio-wideo” – mówi Piotr Wypijewski, prezes Statim Integrator. „Mamy nadzieję, że połączenie zaplecza firmy ESS Audio i Statim Integrator uczyni z nas Partnerów gotowych podjąć jeszcze większe wyzwania na polskim rynku AV/DS”.

„Z firmą Statim znam się od wielu lat, jeszcze pracując w poprzedniej firmie prowadziliśmy wspólny projekt – udany projekt. Doceniam profesjonalizm oraz zaangażowanie, jakim zostałem wtedy obdarzony, tym bardziej się cieszę, że przyszedł czas, kiedy będąc w ESS-Audio mogę pochwalić się współpracą z profesjonalistami w swojej dziedzinie a przy okazji z fantastycznymi osobami” – mówi Andrzej Harasim, Sales Director ESS-Audio.