wrzesień30

Nasza współpraca z firmą iMAD Autoryzowanym Sprzedawcą i Autoryzowanym Serwisem Apple nabiera rozpędu. Po wyposażeniu dwóch salonów w Warszawie i Krakowie teraz przyszła pora na kolejne miasta. Tym razem we Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach Statim Integrator wdroży systemy prezentacji audiowizualnych. Całość będzie zarządzana centralnym systemem Digital Signage. 

W maju wyposażyliśmy pierwszy salon, który mieści się na ul. Kruczej 50 w Warszawie. Został tam zamontowany ekran LED zbudowany w oparciu o nasze autorskie panele xledpro P4 o wymiarach 1,92 x 2,88 i jasności 5000 nitów. Dodatkowo zainstalowaliśmy także totem z monitorem LCD 75” UHD w witrynie, monitor LCD 50” i monitor interaktywny LCD 43” FHD.

Podobny sprzęt zostanie dostarczony i zainstalowany we Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach. Wszystkie salony będą wyposażone w monitory Samsung 50” i 75”, monitory interaktywne 32”, dodatkowo w Poznaniu monitor 75-calowy zostanie umieszczony w obudowie typu totem, z kolei w salonie na Śląsku pojawi się w witrynie.

Jak już wcześniej wspominaliśmy iMad Autoryzowany Sprzedawca i Autoryzowany Serwis Apple jest dostawcą produktów Apple dla Statim Integrator.