październik5

Portal rozwiazaniadlaedukacji.pl to miejsce, w którym pracownicy sektora edukacji znajdą szereg materiałów i aktualności z zakresu wykorzystania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki właśnie zakończonemu redesignowi strony, nauczyciele oraz uczniowie będą mogli w przejrzysty i intuicyjny sposób pozyskać dodatkową wiedzę, zapisać się na szkolenia czy zapoznać się z branżowymi aktualnościami.  
 

Czytelnicy znajdą tam następujące treści:👉 informacje na temat nowoczesnych rozwiązań technologicznych,  
👉 dawkę wiedzy z obszaru EdTech oraz praktyczne wskazówki jak wykorzystywać nowoczesną technologię w pracy nauczycieli i uczniów, 
👉 darmowe webinary, szkolenia oraz podcasty, 
👉 aktualności na temat organizowanych konferencji i wydarzeń. 

Strona podzielona została na trzy główne kategorie: 

  • Aktualności – zawierają informacje dotyczące wydarzeń i konferencji edukacyjnych,  
  • Oferta – prezentuje rozwiązania Dell Technologies i partnerów dla uczniów i nauczycieli poprzez wirtualny spacer po zaawansowanej technologicznie pracoklasowni przyszłości, 
  • Strefa wiedzy – oferuje możliwości wzięcia udziału w kursach i szkoleniach, informacje o ambasadorach projektu oraz obejrzenie najnowszych odcinków webinarów i podcastów Edu360.  

 Wszystkich zainteresowanych obszarem EdTech i nowoczesną technologią wykorzystywaną w pracy nauczycieli i uczniów, zapraszamy do zapoznania się z nową stroną rozwiazaniadlaedukacji.pl.  

Zachęcamy też do kontaktu z przedstawicielami Statim Integrator w celu umówienia spotkania i rozmowy na temat dostępnego sprzętu i rozwiązań adresowanych do placówek edukacyjnych.