Laptop dla Nauczyciela – informator Statim Integrator

Laptop dla Nauczyciela - informator Statim Integrator

Jak nie zgubić się w gąszczu ofert i wybrać sprzęt najlepiej pasujący do osobistych wymagań i oczekiwań? To pytanie szczególnie nabiera znaczenia w kontekście rządowego programu Laptop dla Nauczyciela. Nauczyciele mają do dyspozycji Bon w wysokości 2500 zł brutto, który mogą wykorzystać przy zakupie laptopów, służących im w pracy w szkole. Program jest adresowany do kadry pedagogicznej klas 4-8 szkół podstawowych zarówno publicznych jak i prywatnych.
Jako wieloletni Platynowy Partner zostaliśmy zaproszeni przez Dell Technologies, aby uczestniczyć w tym projekcie jako autoryzowany sprzedawca sprzętu.
Aby ułatwić podjęcie decyzji naszym klientom przygotowaliśmy specjalny poradnik informacyjno-edukacyjny. Nauczyciele znajdą w nim porady, jak odnaleźć się w Programie, na co zwrócić uwagę, aby bezbłędnie wypełnić wymagania programu. Nasz poradnik to również czytelna i atrakcyjna oferta rozwiązań Dell Technologies.
W naszym poradniku nie zabraknie również atrakcyjnych bonusów i rabatów adresowanych do naszych edukacyjnych klientów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony www i pobrania informatora: https://xledpro.pl/laptopy-dla-nauczyciela/
W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu:
☎ 22 832 11 70
📧 biuro@statim.com.pl