czerwiec12

Realizując projekty Audio-Video u naszych klientów przede wszystkim spełniamy ich oczekiwania co do funkcjonalności rozwiązań. Dobierając sprzęt dopasowujemy całość zarówno do wytycznych technologicznych jak i wystroju wnętrza.

Taką idealną synergię widać w projekcie, który mieliśmy przyjemność zrealizować dla firmy indieBI. W łódzkim biurze, które mieści się na ul. Piotrkowskiej, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy rozwiązania wideokonferencyjne.

Duża sala konferencyjna została wyposażona w monitor Samsung 85”, uchwyt Edbak oraz zestaw do wideokonferencji Yealink A30-025. Zainstalowaliśmy także przyłącze stołowe EvokoDelo.
Ten sam monitor wraz z uchwytem został umieszczony także w przestrzeni open space.

Dwie średnie sale konferencyjne z kolei zostały wyposażone w monitor Samsung 65”, uchwyt Edbak, zestaw do wideokonferencji Yealink A20-025.

W biurze są jeszcze trzy salki Focus – to miejsce przeznaczone do indywidualnej pracy. Tam zaplanowaliśmy monitory Samsung 65” wraz z uchwytem Edbak.

IndieBI to pierwsza i jedyna w swoim rodzaju platforma do agregacji i analizy danych biznesowych dla gier wideo na komputery PC i konsole. Zapewnia producentom gier zestaw narzędzi — aplikację webową i desktopową, wizualizacje danych, raporty analityczne. Pomaga zrozumieć firmom ich dane sprzedażowe i marketingowe, przeanalizować je pod kątem cennych trendów i wzorców oraz zapewnić im praktyczne porady w celu optymalizacji sprzedaży i przychodów.

Łódzkie biuro firmy indeiBI oczarowuje od pierwszego wejrzenia. Miejsca pracy przeplatają się z kącikami do wypoczynku i relaksu dla pracowników. Typowy open space podzielony jest na kilka stref, dzięki czemu zachowane jest poczucie prywatności.

Designerskie lampy w całym biurze nie tylko oświetlają przestrzeń, ale są pięknym elementem dekoracyjnym. Ponadto w całej przestrzeni biurowej dominują rośliny, które nadają wnętrzu naturalny klimat.

Za ten nowoczesny projekt odpowiadają Nastazja Kropidłowska oraz Katarzyna Olbińska-Tarnowska z biura architektonicznego Nastazja Kropidłowska Architektura.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia video case study.