luty12

Ostatnio wprowadziliśmy nowy update w sali konferencyjnej naszego Showroomu. Zainstalowaliśmy mikrofon sufitowy ShureMXA920. To estetyczne, wygodne i bardzo optymalne urządzenie, które sprawdzi się we wszystkich rodzajach sal konferencyjnych.

Jego wartością jest to, że minimalizuje ilość sprzętu audio w pomieszczeniu. Odchodzi nam zatem element ciągłej regulacji nablatowego nagłośnienia.

Mikrofon Shure MXA920 daje możliwość skonfigurowanie do 8 stref odsłuchu, w trzech wymiarach. Każdy uczestnik jest dobrze słyszany, ponieważ dzięki automatycznej konfiguracji wiązka jest kierowana bezpośrednio do poszczególnych osób biorących udział w spotkaniu.

Sprzęt ten ma również możliwość zdalnego wyciszenia wskazanych przez nas stref. Ponadto posiada funkcję automatycznego miksowania i korekcji oraz redukcji echa. Dużym plusem jest szybka i łatwa instalacja.

Mówi się, że mikrofon sufitowy Shure MXA920 wprowadził nową erę technologii mikrofonów matrycowych.

Serdecznie zapraszamy naszych klientów do Showroom STATIM Integrator na testy i do krótkiej prezentacji video w roli głównej mikrofon sufitowy Shure MXA920 oraz Grzegorz Pawlak, Key Account Manager w Statim Integrator.