listopad25


W dniach 20 i 21 listopada odbyły się Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2019. Na naszym stoisku można było obejrzeć najnowsze ekrany xLEDpro.

Wydarzenie było idealną okazją do przyjrzenia się najnowszym trendom dominującym w branży retail. Wachlarz firm i ofert był bardzo szeroki – ponad 200 przedsiębiorstw  zaprezentowało swoje rozwiązania poświęcone w całości wyposażeniu, technologiom i usługom dla handlu.

Rozwój technologii zatacza coraz szersze kręgi. Od  kilku lat bardzo dobrze radzi sobie w dużych sieciach handlowych, ale również w drobnych sklepach i punktach sprzedaży. Ekrany, wyświetlacze, odtwarzacze, serwery, czy specjalistyczne oprogramowanie oraz treści reklamowe – te wszystkie pojęcia kryją się pod jedną nazwą – Digital Signage.

Statim Integrator od kilku lat prężnie działa na rynku Digital Signage i regularnie pojawia się na targach RetailShow jako producent i dystrybutor wielkoformatowych ekranów LED. W tym roku zaprezentowaliśmy kilka naszych nowości:

  • ekrany xLEDpro3, xLEDpro4
  • xLEDpro Poster Q2,5
  • ledy transparentne
  • monitory typu streach
  • oraz wiele innych nowinek z branży Digital Signage. 

Wszystkie ekrany xLEDpro idealnie sprawdzają się w sieciach handlowych, gdzie konieczne jest dotarcie do klienta z ciekawą, absorbującą treścią, prezentowaną za pomocą nieskazitelnego obrazu. Ekrany LED w ciągu ostatnich kilku lat zyskały wielu zwolenników, dzisiaj obejmują swoim zasięgiem coraz większe przestrzenie, a postęp technologiczny umożliwia wprowadzanie coraz to bardziej zaawansowanych produktów.