kwiecień6

Kiedy sukces jest wynikiem ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu nie można pominąć tego milczeniem. Dlatego dzielimy się z Wami tą radosną informacją i cieszymy się niezmiernie z otrzymania kolejnego tytułu Platynowego Partnera Dell Technologies.

„To dla nas motywacja, aby sięgać po więcej, szczególnie, że tym razem byliśmy dosłownie o włos, aby na naszej ścianie zawisnął Tytanowy Certyfikat” – mówi Piotr Wypijewski, Prezes Statim Integrator.

„Zasłużone gratulacje dla całego zespołu Statim. Wasze olbrzymie doświadczenie, kompetencje, kreatywność, innowacyjność, pasja i szczery uśmiech zawsze będą prowadziły Was na szczyty rankingów w branży IT. Dziękuje, że jesteście z nami!” – Tomasz Panufnik, Public Sales Director w firmie Dell Technologies.

W ramach współpracy z Dell Technologies specjalizujemy się przede wszystkim w zakresie produktów i rozwiązań takich jak: wydajne stacje klienckie do środowisk graficznych oraz CAD-owskich, niezawodne serwery PowerEdge, terminale Dell Wyse, przełączniki sieciowe Dell Networking, systemy hiperkonwergentne VxRail, bezpieczeństwo danych klienta zapewnione systemami do backupu IDPA czy DataDomain, rozwiązania Dell Technologies i VMware dla Software Defined Infrastructure (SDI).

„Gratuluję Wam kolejnego Platynowego tytułu. To co Was wyróżnia w pracy z Waszymi ludźmi to fakt, że budujecie fajny ekosystem, wyróżniacie się wśród innych integratorów własną marką – dodaje Dariusz Okrasa, Senior Channel Sales Manager w Dell Technologies. „Ludzie chcą z Wami pracować, jesteście rzetelni, lojalni, uczciwi, co w dzisiejszych czasach jest rzadką albo bardzo cenną cechą”.

Ostatnio uruchomiliśmy nasz konfigurator serwerów Dell Technologies. Na stronie www.serweryit.pl można otrzymać wycenę indywidualną serwera, macierzy lub innego urządzania Dell Technologies.