sierpień30


Transformacja cyfrowa w Polsce to jeden z najczęściej pojawiających się tematów w branży IT. Jak polskie przedsiębiorstwa radzą sobie z wprowadzaniem nowych technologii, czy wykorzystują je w optymalizacji obszarów biznesowych?

Szeroką analizę rynku IT i transformacji cyfrowej można znaleźć w artykule Pawła Wypijewskiego, dyrektora sprzedaży do sektora publicznego oraz Cypriana Dominiaka, dyrektora działu AV/DS, który pojawił się w raporcie ITWiz Best 100.

Dużą rolę w tej przemianie odgrywają firmy IT, które na co dzień zmagają się z tą tematyką. Statim Integrator współpracuje z wieloma klientami, a ze względu na dotychczasowe doświadczenia oraz umiejętności uczestniczy w transformacji sektora zamówień publicznych.

Jako integrator Statim łączy w swoim profilu biznesowym trzy branże, które wzajemnie się przenikają. Wbrew pozorom, systemy Digital Signage to także infrastruktura IT. 25-letnie doświadczenie pozwala na kompleksowy wybór sprawdzonych, niezawodnych i skalowalnych urządzeń. Szerokie portfolio zadowolonych klientów potwierdza nasze kompetencje.

Zapraszamy do lektury.