Projekt

Firma NeoBioEnergy to największy wytwórca zielonej energii z biogazu składowiskowego w Polsce. Wchodzi ona w skład Neo Energy Group, gdzie znajdują się obecnie jedne z największych projektów farm fotowoltaicznych oraz wiatrowych w Polsce.

Dlatego niezmiernie nas cieszy, że STATIM Integrator miał przyjemność realizować duży projekty dla tej nowoczesnej firmy, który polegał na wyposażeniu kilku sal konferencyjnych oraz open space w sprzęt Audio-Video.

 

Zakres prac

Instalacja została oparta o monitory firmy Samsung oraz systemy wideokonferencyjne firmy Yealink. Każda sala posiada przyłącze stołowe, umożliwiające realizujące zarówno zasilanie jak i drogę sygnałową do wszystkich urządzeń.

Za pomocą paneli dotykowych uczestnik spotkania może włączyć się do rozmowy online bez potrzeby korzystania z laptopa czy komputera. System jednocześnie umożliwia bezprzewodowe włączenie się do sesji za pomocą osobistego laptopa.

Sale zostały także wyposażone w system rezerwacji sal Yealink. Dodatkowo niektóre pomieszczenia wyposażone są w dotykowe, interaktywne monitory firmy Samsung umożliwiające odbiór obrazu zarówno w pionie jak i poziomie.

 

W open space zainstalowaliśmy także system audio firmy Ecler. To 8 głośników sufitowych oraz jednostka sterująca wraz z cyfrowym mikserem i panelem ściennym umożliwiającym sterowanie oraz bezprzewodowe przesyłanie dźwięku.

Całość instalacji świetnie sprawdza się w pięknym, nowocześnie zaprojektowanym loftowym biurze Neo Bio Energy. Zamontowany sprzęt i wykorzystane rozwiązania AV umożliwiają pracownikom komunikację i pracę w komfortowych warunkach na wysokim poziomie technologicznym. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu.

https://youtu.be/ABhHZNm0qrg