Projekt

Wielkoformatowy ekran LED w salonie masażu? Dlaczego nie!
 
Jedna z naszych realizacji udowadnia, że „diody” mogą znaleźć zastosowanie w najmniej oczekiwanych miejscach. Tym razem ponad 3-metrowy ekran #xledproN3 firmy STATIM Integrator został zainstalowany w salonie tajskiego masażu Magic Thai Spa.
 

Zakres prac

„To nasza tablica informacyjna. Salon odwiedza codziennie około 70 osób. Wielu Klientów, którzy skorzystali tylko z jednej formy masażu, dzięki wyświetlanym filmom promocyjnym zainteresowało się innymi opcjami masażu oraz zabiegami kosmetycznymi – mówi Mateusz Koman, Sales Marketing Manager w Magic Thai Spa. „Ekran jest również wykorzystywany do promocji oferty świątecznej, biznesowej lub specjalnych akcji, jak chociażby „Pomoc Ukrainie” – dodaje.
 
Ponadto ekran jest pomocny przy prowadzeniu negocjacji oferty biznesowej. Jest on dodatkowym „bonusem” dla osób, które chcą połączyć przyjemne z pożytecznym i przy okazji zakupu pakietu masaży, mają ochotę w ciekawym miejscu, promować swój własny biznes.
 

Ekran #LED zarządzany jest przez system #DigitalSigange, który umożliwia administrowanie treściami z dowolnego miejsca i urządzenia. Ponadto ekran jest wzbogacony o skaler, za pośrednictwem którego można wyświetlać treści z dowolnego urządzenia we właściwej dla ekranu rozdzielczości.
 
Jak widać nowe technologie mogą pięknie komponować się w tak wyjątkowej przestrzeni. Zobaczcie sami jak można połączyć ciekawe, przyjemne wnętrze, które kojarzy się ze spokojem i odpoczynkiem z nowoczesnymi środkami przekazu. Zapraszamy do galerii.