Projekt

Lubimy wyposażać galerie handlowe w ekrany LED 😊Tym razem mieliśmy przyjemność zrealizować kolejny projekt dla sportowej marki Lacoste. W czeskiej Pradze, w galerii Chodov, zainstalowaliśmy dwa ekrany LED. Pierwszy narożny ekran LED o rozstawie pikseli 2.6 mm i wymiarach 2 m x 3,25 m został zainstalowany na słupie w centralnym miejscu sklepu na wprost wejścia. Drugi ekran LED także o rozstawie pikseli 2.6 mm, ale o wymiarach 0,75 m x 2.75 m lokalizowany jest w dziale z obuwiem sportowym.  

Zakres prac

Klient wybrał również profesjonalny 55-calowy monitor o podwyższonej jasności, który jest zamontowany za kasą i służy do prezentacji produktów i promocji sklepu. Wszystkie wyświetlacze są sterowane playerami BrigtSign. To już 12-ta nasza realizacja dla marki Lacoste! Nasze rozwiązania już od kilku lat świetnie sprawują się w sklepach tej marki w Polsce, na Węgrzech i w Czechach.

[video width="1080" height="1080" mp4="https://www.statim.com.pl/wp-content/uploads/2024/06/lacoste-Praga-05.2024.mp4"][/video]