Projekt

Ekrany LED cieszą się stale dużym zainteresowaniem w branży retail. Ostatnio mieliśmy okazję zainstalować kilka nośników LED w galerii handlowej Novy Smichov w centrum Pragi.   Ciekawym rozwiązaniem jest narożny ekran o rozstawie pikseli 2.6 mm o wymiarach 1.5 m x 3 m umiejscowiony na wprost wejścia sklepu, który pełni rolę głównego nośnika reklamowego.  

Zakres prac

W strefie z obuwiem sportowym stanął ekran LED o rozstawie pikseli 2.6 mm o wymiarach 0,75 m x 2,75 m. Wśród nośników reklamowych jest także monitor LCD 55” o podwyższonej jasności ulokowany za kasą w strefie koszulek polo.   Wszystkie zamontowane przez nas nośniki są kontrolowane z serwerowni z wykorzystaniem playerów i oprogramowania do zarządzania wyświetlaną treścią firmy BrightSign oraz transmitera sygnału HDMI firmy Kramer Electronics Polska Sp. z o.o.  

Fani znanej marki odzieżowej Lacoste mieli szansę zrobić pierwsze zakupy w nowym sklepie z okazji tegorocznego BLACK FRIDAY. Z pewnością wystrój wnętrza wraz z digitalowym kontentem uświetnił debiut marki LACOSTE w stolicy Czech.