Projekt

„Tu tworzy się przyszłość. Digital Hub @ Bayer” – takie hasło wyświetlane jest na budynku firmy Bayer Sp. z o.o. w Warszawie, za pomocą dwóch projektorów firmy Proietta. Temat zrealizował STATIM Integrator w ramach promocji projektu firmy Bayer. Digital Hub to specjalna jednostka, która będzie częścią globalnej sieci firmy Bayer, a jej celem jest przyspieszenie cyfrowej transformacji przedsiębiorstwa. Projekt rusza już na dniach.    

Zakres prac

Statim współpracuje z przedsiębiorstwem Bayer już od ponad 7 lat. Wspomniane projektory zostały zainstalowane na budynku już w 2017 roku i są przystosowane do pracy w każdych warunkach atmosferycznych, zapewniają bardzo mocny strumień światła. Pierwszy napis, który świecił na budynku firmy brzmiał: „Science For A Better Life i było to właśnie w 2017 roku. Następnym motywem było hasło: „Thank You Science. Dodatkowo, co roku od połowy grudnia do połowy stycznia Statim zmienia kontent na świąteczny.  

W tym roku z uwagi na otwarcie Bayer Digital Hub zainstalowaliśmy matryce GOBO i specjalne lampy, aby za ich pomocą odtworzyć napis „Tu tworzy się przyszłość. Digital Hub @ Bayer”. Za projekt odpowiada Andrzej Sikorski