październik18

Już po raz 14. cała branża #AV spotkała się w Krakowie na corocznym #Sharp#NEC#CompetenceDays. W kuluarach mówi się, że to dwudniowe spotkanie (12-13 października) to w pewnym sensie polskie ISE. Czym zatem ten event zasłużył sobie na taką opinię? Pokusimy się o kilka słów podsumowania, bo oczywiście przedstawicieli STATIM Integrator nie mogło tam zabraknąć.
W tym roku wyjątkowo udało się zgromadzić 28 osób wystawców – pierwszy raz, aż tak wielu. Ze swoimi produktami pokazało się 37 producentów. Targi odwiedziło 400 uczestników.  Organizatorzy zadbali o to, aby każdy z odwiedzających mógł dokładnie zapoznać się z ich ofertą, a to dzięki 20 spotkaniom #HandsOn, podczas których producenci omawiali najnowsze produkty i swoje portfolio.
Ponadto sporo uwagi firma Sharp NEC Display Solutions Polska poświęciła najnowszym technologiom w kontekście ekranów #LED i monitorów. Nie zabrakło odniesienia do aktualnej sytuacji na polskim rynku i wpływu zawirowań geopolitycznych na sytuację w branży. Sporo uwagi poświęcono także ekologii.
✨ Po części merytorycznej przyszła kolej na wieczorną Galę, podczas której nagrodzono najbardziej aktywnych Partnerów Sharp/NEC.

Ekipie Sharp/NEC serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspólny czas. A my zapraszamy do krótkiej relacji filmowej przygotowanej przez STATIM Integrator. Bo czasem obraz opisuje więcej niż słowa.
#sharpnec#comptencedays