luty5

Targi ISE są stałym punktem w kalendarzu Statim Integrator od momentu, kiedy  w naszej firmie powstał dział Audio-Video. Inspiracja, wiedza, relacje, pomysły – z tym zawsze wracamy do domu po kilku dniach obcowania z najnowszą technologią skupioną pod jednym dachem.

W tym roku, po raz 3. już, gospodarzem targów ISE była Barcelona. Prawie 400 000 m2 przestrzeni wystawienniczej, 1300 firm prezentujących swoje portfolio, tysiące odwiedzających.

To, co udało się nam uchwycić naszymi aparatami i kamerami odzwierciadla niewielką cząstkę tego, co wystawcy przygotowali dla swoich gości. Każdy z nas, znalazł coś dla siebie, z myślą o klientach i rozwiązaniach, które dla nich oferujemy.

Co nas oczarowało? Zaskoczyło?

Andrzej Sikorski, Business New Technology Director

„Zwróciłem uwagę na Barco ClickShare Video Bar, gdzie za jednym przyciśnięciem mamy bezprzewodowy dostęp BYOM. Klient otrzymuje tylko jedno urządzenie w postaci listwy montowanej pod monitorem, w którą to wbudowana są kamera, głośniki, mikrofony bardzo dobrej jakości oraz system do bezprzewodowej transmisji danych AV. Póki co nie ma takiego drugiego rozwiązania na rynku AV”.

Karol Krajewski, Regional Commercial Sales Director

„Na tegorocznych targach widoczny był odświeżony software i firmware, który pozwalał na zastosowanie nowych funkcji użytkowych dla istniejących już i sprawdzonych technologii AV. Coraz większy i zauważalny ślad zostawia po sobie w większości dyskusji w kuluarach oraz podczas prezentacji zagadnienie #AI. Ciekawi jesteśmy, co na przestrzeni 3-5 lat pokaże nam sztuczna inteligencja w królestwie obrazu i dźwięku.”