listopad27

Każda realizacja jest dla nas nowym, ciekawym wyzwaniem. Ale kiedy naszym klientem jest nasz wieloletni Partner biznesowy mobilizacja jest wyjątkowo duża. Tak właśnie było w trakcie projektu, który zrealizowaliśmy dla firmy Lenovo w jej warszawskim biurze. Wyposażyliśmy 4 sale konferencyjne w rozwiązania i sprzęt Lenovo ThinkSmart.
Dzięki starannie dobranym urządzeniom, sale są w pełni przygotowane do samodzielnej pracy lub spotkań w większej grupie osób, a także do prowadzenia wideokonferencji i prezentacji. Obecne rozwiązanie istotnie podnosi komfort pracy wszystkich pracowników będących fizycznie w biurze, jak i tych łączących się zdalnie.

We wszystkich salach konferencyjnych są zainstalowane dwa rodzaje urządzeń. „Pierwszy to Lenovo ThinkSmart Hub. Oparty na platformie Microsoft Teams, z czytelnym wyświetlaczem, czterema głośnikami i czterema mikrofonami. Idealny do mniejszych i średnich sal konferencyjnych” – tłumaczy Mikołaj Bobiński z Lenovo.


„Drugi zastosowany produkt to zestaw Lenovo Think SmartCore – kompleksowe rozwiązanie, składające się z urządzenia komputerowego Think Smart Core z certyfikatem dla Microsoft Teams Rooms, panel sterowania Think Smart Controller, który umożliwia rozpoczęcie spotkania jednym kliknięciem, inteligentną kamerę Think Smart Cam opartą na sztucznej inteligencji, a także inteligentny soundbar oraz mikrofony” – dodaje.

„Projekt rewitalizacji biur firmy Lenovo oraz wyposażenie sal w rozwiązania i sprzęt Lenovo ThinkSmart był dla nas bardzo ważnym i ambitnym zadaniem. Całość przeprowadzanych działań sprawiła, że powstały idealne miejsca pracy, wyposażone w nowoczesne zestawy telekonferencyjne, które poprawiały jakość pracy i spotkań pracowników firmy Lenovo. Jest nam niezmiernie miło, że firma Lenovo powierzyła nam to zadanie – mówi Piotr Wypijewski, prezes firmy.

Jeśli chcecie zobaczyć efekt końcowy zachęcamy do obejrzenia filmu 😊https://youtu.be/SUGBc2sTGRU