czerwiec3

Po raz kolejny dowiedliśmy, że kompetencje, doświadczenie i zaangażowanie zespołu Statim Integrator są na najwyższym poziomie. Już piąty rok z rzędu otrzymaliśmy status Platynowego Partnera Dell Technologies. Certyfikat potwierdza najwyższą jakość w dostarczaniu i wdrażaniu technologii firmy u naszych klientów.

W ramach współpracy z Dell Technologies specjalizujemy się przede wszystkim w zakresie produktów i rozwiązań takich jak: wydajne stacje klienckie do środowisk graficznych oraz CAD-owskich, niezawodne serwery PowerEdge, terminale Dell Wyse, przełączniki sieciowe Dell Networking dedykowane do Open Networking, systemy hiperkonwergentne VxRail, bezpieczeństwo danych klienta zapewnione systemami do backupu IDPA czy DataDomain, rozwiązania Dell EMC i VMware dla Software Defined Infrastructure (SDI).

Współpraca Statim z firmą Dell Technologies trwa już nieprzerwanie od 15 lat.

Jako integrator IT AV DS zapewnimy klientom także wsparcie w obszarach Digital Signage i Audio Video. Nasze 25-letnie doświadczenie w branży IT umożliwia realizację kompleksowych projektów, łączących w sobie zarówno obszary infrastruktury IT jak i rozwiązania multimedialne. Ta synergia branż czyni nas wyjątkowymi w świecie biznesu.