październik3

Niedawno mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu zorganizowanym dla integratorów #AV/#IT w showroomie Hikvision Polska.

Dlaczego to dla nas tak ważne? Po pierwsze już ponad 4 lata ściśle współpracujemy z polskim oddziałem Commercial Display Hikvision, a po drugie – Statim Integrator był wykonawcą odpowiedzialnym za instalację ekranów #LED Hikvision w nowej przestrzeni pokazowej tego producenta. Cieszy nas niezmiernie, że właśnie nam zostało powierzone to zadanie.

#Hikvision to globalny producent urządzeń do rejestracji i wyświetlania obrazu dysponujący szerokim portfolio z zakresu takich produktów jak: ściany wideo #LED – #SMD, #COB, #HOB, kontrolery i procesory graficzne, ściany wideo #LCD oraz monitory #DS i monitory interaktywne. Wiele rozwiązań Hikvision, Statim wykorzystuje na co dzień w swoich projektach.

„Wybór Statim jako partnera odpowiedzialnego za instalację ekranów LED był oczywisty – doświadczenie w branży IT i Digital Signage, kompetencje w sektorze ekranów LED oraz rzetelność i wieloletnia współpraca, dawały nam gwarancję doskonałej jakości wykonania oraz terminowości. Dzięki pracy Statim nasze ekrany są zainstalowane w idealny sposób pokazując wszystkie swoje najlepsze cechy” – powiedział Jędrzej Filipowski, Commercial Display Team Manager Poland, witając gości w showroomie Hikvision.

Dziękujemy Hikvision za zaufanie, a wszystkich naszych Partnerów i Klientów zapraszamy do współpracy.