wrzesień17

Jako dostawca ekranów LED specjalizujemy się między innymi branży Retail. Od kilkunastu lat współpracujemy z polską firmą LPP – właścicielem marek Reserved, Sinsay, Mohito, CroppTown i House. Nasze instalacje znajdują się w wielu krajach Europy, a mapa lokalizacji rozszerza się z każdym rokiem. Do końca 2019 roku zbudowaliśmy ponad 500 ekranów LED o łącznej powierzchni przekraczającej 2500 m2. Jesteśmy obecni w salonach odzieżowych w Polsce, Niemczech, Finlandii, Rumunii, Czechach, Chorwacji, Estonii, Słowenii, Anglii, Serbii, Bułgarii, Bośni i Hercegowinie oraz na Węgrzech, Litwie, Łotwie i Słowacji.

Postawiliśmy przede wszystkim na jakość i powtarzalność modułów LED. Dzięki temu możemy zrealizować projekty w miejscach oddalonych nawet o 2000 km od naszej siedziby bez obawy o konieczność częstego serwisowana ekranów.

Jest to również możliwe dzięki naszej własnej flocie samochodów dostawczych oraz serwisowych. Ponadto wykwalifikowani technicy są w stanie naprawić każdą usterkę w miejscu instalacji, skracając tym samym czas serwisu do minimum. To wszystko czyni moduły xLEDpro idealnym produktem dla sektora Retail. Dzięki profesjonalnemu podejściu jesteśmy w stanie z powodzeniem wdrażać nasze rozwiązania i produkty w najodleglejszych zakątkach Europy.