maj23

Razem z firmą Logitech i iluzjonistą Pawłem Kluzem od kilku tygodni pracowaliśmy intensywnie nad filmowym projektem. Zależało nam, aby w niebanalny sposób pokazać magię produktów Logitech, a także ich kolaborację z ekranami xledpro by Statim. Powstały filmy, w których magia przeplata się z techniką i logiką. W rolach głównych wystąpili: Kamil Sojka (VC Channel Manager w Logitech), Karol Krajewski (Regional Commercial Sales Director w Statim) oraz Paweł Kluz (Iluzjonista) i oczywiście najlepsi z najlepszych – Logitech Rally Bar, Logitech Meetup i Logitech Tap. Już wkrótce szczegóły Akademii Logitech i Statim Integrator.

Logitech RALLY BAR

Jeśli pytacie, jaki jest sposób na skuteczną komunikację w świecie wirtualnym to odpowiedź jest tylko jedna. Dlatego w pierwszej kolejności prezentujemy top of the top – zestaw do wideokonferencji Logitech Rally Bar. To pierwszy bohater cyklu Akademia Logitecha i Statim Integrator. W jednej obudowie kryją się zintegrowane technologie, które sprawiają, że ten produkt nie ma sobie równych:

– 2 wysokiej jakości głośniki, 6 mikrofonów

– 2 kamery 4K UltraHD, w tym z optycznym i cyfrowym zoomem oraz wizjer AI – kamera zliczająca liczbę uczestników spotkania

– zaimplementowana technologia RightSense – idealna jakość dźwięku, obrazu i światła

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym prezentujemy najważniejsze cechy produktu Logitech Rally Bar.

Logitech MEETUP

W blokach startowych już kolejny bohater naszej Akademii Logitech i Statim Integrator. Produkt dedykowany dla mniejszych sal konferencyjnych i spotkań biznesowych w grupie 2-6 osób. Mowa oczywiście o Logitech Meetup. Prezentacja tego produktu we wnętrzach Showroomu Cyfrowej Transformacji Statim Integrator. Zapraszamy już wkrótce.

Logitech TAP

Chcielibyśmy zaprezentować jeszcze jedno urządzenie, które usprawni połączenia online. Logitech Tap – to trzeci bohater Akademii Logitech i Statim Integrator. Wkrótce odsłona ostatniej już części naszej magicznej serii.